הדרכת הורים

הדרכת הורים קבוצתית

שישה מפגשים מעצימים, מלמדים ומעוררי השראה בהם תקבלו כלים מעשיים ותודעתיים, מתוך הפסיכולוגיה החיובית, כלים חינוכיים מעולמות הרוח. מאחורי כל הורה שמאמין בעצמו עומד מרכז חיוך שהאמין בו קודם.  בסדנה זו נעבור תהליך שישפיע על האווירה בבית ויעניק איכות חיים שמגיעה לכם. תלמדו את העקרונות החיוניים בחינוך ילדים: כיצד לגרום להם לשתף פעולה ובכך להימנע מחיכוכים אינסופיים איתם, איך לשפר את הביטחון העצמי של הילדים, לתת להם תחושה שמאמינים בהם ולהעצים אותם ואת עצמיכם, כיצד להתמודד עם כעסים ומצבי רוח, תלמדו לתת להם מתנות אמיתיות לחיים ולהורות להם את הדרך לחיים מאושרים.

מה בסה"כ אנחנו רוצים? לחיות בחיוך? להיות מאושרים? לגדל ילדים מאושרים? אז רצון יש, אך האם מספיק רצון? איך אני מוציא את זה אל הפועל? לא כך חלמנו שיהיה כשהקמנו משפחה למה זה כל כך מאתגר?

כאשר ההורים נתקלים בקשיים בגידול הילדים הם ממהרים לבדוק  מה לא בסדר עם הילדים ואיך יוכלו לעזור להם?! חשוב שתבינו שלא רק הם צריכים עזרה, לנו ההורים יש חלק מאד משמעותי בתהליך! להיות הורה זה אחד התפקידים החשובים ביותר בחיים שלנו, אך אף אחד לא הכשיר אותנו לתפקיד זה. הדרכת הורים בשיטת  "הורות בחיוך" נולדה מתוך הרצון לעזור לכם למצות את הפוטנציאל ההורי והמשפחתי שלכם ולגדל ילדים שמחים ומחייכים.

במסגרת הפעילות במרכז אנחנו מציעים גם מפגשי הדרכה פרטניים

מסיימי קורס הדרכת הורים מספרים

נעים להכיר

שמי מיכל אמטנאני, נשואה לתומר ואמא לארבעה ילדים. עם בני הבכור זכיתי להכיר לראשונה את ההגדרה של ״מופרע קשב וריכוז״ ומיד אחריו כולם המשיכו ב״מסורת״.

אני באופן אישי, מעדיפה לקרוא לזה ״הפרעת קצב״.

תוכן אחרון

עקבו אחרינו

הוידיאו השבועי

יצירת קשר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן