קורס אונליין להורים ואנשי חינוך

unnamed.png

צועדים יחד מחינוך לחיוך

קורס אונליין להורים | אנשי חינוך | מטפלים

שיטת חינוך חדשנית וייחודית המותאמת לעולם המודרני ולאתגרי החינוך של 2023

מה תכלס יוצא לכם מהקורס?

מתווה מובנה שעוזר להטמיע את התוכן, לזכור אותו וליישם באופן פשוט ופרקטי.

הידע והכלים שתרכשו גם ברמה המקצועית וגם כהורים יקטין משמעותית את הצורך של הילדים בשיעורים פרטיים או טיפוליים כאלה ואחרים

לפני שאתם הולכים להפוך למאמנים לילדים ונוער, בראש ובראשונה בקורס זה אתם הולכים לעבור תהליך העצמה בעצמכם​

כל אתגר של הילדים נובע מתחומים רבים. השיטה כוללת פתרונות מקיפים לכלל המערך המשפחתי בתחומים ההתנהגותיים, הרגשיים והלימודיים.

דייקתי ומיקדתי עבורכם שנים של למידה וקורסים רבים שלמדתי במשך שנים לדברים העיקריים שילד צריך כדי לחוות הצלחות ולהיות מאושר.

התכנים בקורס יהוו עבורכם בסיס להעלאת המוטיבציה ללמידה ולשיתוף פעולה
בכלל בכל תחום ונושא, על ידי תקשורת מקרבת, תוך יצירתיות והנאה.

אנחנו חיים בעידן בו כל חריגה מהנורמה מתויגת כ"הפרעה" וגוררת שיפוטיות, תסכול והתערבויות אגרסיביות שעלולות לפגוע לעיתים בבטחון העצמי של הילד. בשיטת חיוך איננו מתייחסים לקשיים כ"הפרעות" אלא כמבנה ייחודי והתנהגותי לכל ילד במטרה לאמן ולשפר את איכות חייו לטווח הארוך ולחייו כבוגר.

הכלים שקבלתם יאפשרו לכם להפוך את העולם לטוב יותר, ובכך שתשפיעו
ותשאירו חותם על דור העתיד.

מבנה ותוכן הקורס

הקורס בנוי משבעה שיעורים. השיעורים יוצגו בסרטונים חלקם סרטונים פרונטליים בהם אני מצולמת חלקם סרטוני וידיאו של מצגות מוקלטות. הקורס מלווה בהמחשות, דוגמאות מהשטח, תרגול פרקטי, קבצים אישיים שלי שאני חושפת בפניכם ויעזרו לכם למקד ולמפות את הצרכים של הילדים כדי שתוכלו להתאים לכל ילד וילד תכנית עבודה שתתאים לו באופן אישי. בסיום הקורס תקבלו משימה מסכמת כדי שתוכלו לתרגל את החומר הנלמד ולבחון שהבנתם את התכנים הנלמדים.

הקניית ערכי השיטה והבנת מתווה הקורס כולו.

התכנית מעבירה אסטרטגיית למידה שונה וייחודית המקנה ללומד את המיומנות והיכולת ללמוד ולהבין כל נושא שיבחר תוך הנאה ושמירה על ההתלהבות במהלך הלמידה. אסטרטגיית הלמידה מבוססת על ארבעה חסמים עיקריים בלמידה, שעוצרים את הילדים מלהתקדם, ושיטות לשיפור הזיכרון. התכנית עצמה תסייע גם לכם ללמוד כל חומר לימודי שתרצו, זו גם הסיבה שאנחנו מתחילים בתכנית זו.

מיומנויות תקשורת גבוהות הן המפתח להצלחה בחיים – נלמד מהי תקשורת, מה המרכיבים החיוניים לתקשורת מקרבת ומהם הגורמים לתקשורת מרחיקה. תקבלו את כל הכלים הדרושים עבור הילדים כדי לשפר את מיומנויות התקשורת שלהם במטרה להסתדר טוב יותר עם הסביבה, לשפר את הביטחון העצמי, את הקשב והריכוז ואת היכולת להתבטא באופן הנכון מול האחר במטרה לבנות מערכות יחסים משמעותיות בחייהם. התכנית כוללת ידע תאורטי ותרגול פרקטי.

תכנית התנהגותיות שמתמקדת בהשגת מטרות. התכנית מותאמת לילדים עם קשיי התנהגות ומוטיבציה נמוכה לעשייה.תקבלו כלים כיצד לאמן את הילדים לעשות את הבחירות הנכונות עבורם ועבור הסביבה שלהם,להבחין בין טוב לרע, לעצור לפני מעשה ולקחת אחריות. התכנית משפרת את האווירה בבית, את התפקוד העצמאי של הילד את המוטיבציה של הילד להתאמץ כדי להשיג מטרות בחיים ומקטינה את בחירותיו האימפולסיביות, את ה"מלחמות" האינסופיות בבית ואת הצורך באיומים ועונשים

כדי שהשינוי יושלם במלואו חשוב לדעת לא רק מה לעשות אלא גם מה לא…. נכיר 5 סוגי הורות מעכבת נכיר את הטעויות הנפוצות שהורים עושים: הפחתת ערך, כוחן של מילים, תיוגים, השוואות, חוסר רצון לשיתוף פעולה או תיווך לא נכון בין המערכת הפורמלית לילד ועוד. שפה משותפת היא המפתח לתקשורת, השגת מטרות משותפות ותיאום ציפיות מיטבי בין הורה לילד

מה עושים עם כל הידע שרכשנו? תרגול וסימולציות – איך הופכים הלכה למעשה?

מדינה שלמה בהפרעה, שנייה לפני שרצים לאבחונים – הגדרות, אבחנות תיוגים ומה שבניהם –תכירו את הצד החיובי שב"הפרעה", תקבלו הצצה אל העולם הקסום שבצל ה"הפרעה", ובעיקר תקבלו כלים פרקטיים אלטרנטיביים לשיפור הקשב והריכוז שלו. קשיי קשב וריכוז זה הרבה מעבר לכן/לא תרופות וחשוב שתכירו את ה"ההפרעה" הפופולרית ביותר בשנת 2020 מזווית קצת אחרת.

צועדים יחד מחינוך לחיוך

התוכנית חדשנית ומותאמת לאתגרי הדור החדש

בינינו, כולנו כבר מבינים שצריך לעשות שינוי בחינוך. יש את אלה שמבינים את זה ויש את אלה שמבינים דבר חשוב יותר: שצריך לעשות את זה, וכאן אני מרימה את הכפפה ומזמינה אתכם לצעוד יחד איתי.

כל העוסק היום בחינוך יודע על הגדילה בנתונים המעידים על “הפרעות קשב וריכוז”, מקרי האלימות בבתי הספר, חרדות בקרב ילדים ובני נוער, נשירה גלויה או סמויה, לקויות למידה, אתגרים חברתיים, במקרים קיצוניים חרמות ועוד…

כל כך הרבה ילדים ונערים נעזרים בטיפול כזה או אחר מחוץ לכותלי בית הספר ולעתים גם נטילת תרופות אגרסיביות ביותר.

אנחנו חיים בעולם עם קצב מסחרר, העולם מתפתח ומשתנה – שינויים בלתי צפויים לעיתים ודור שעבר כל כך הרבה טלטלות בשנים האחרונות, והקניית הידע לתלמידים במערכת החינוך, לצערי קפא על שמריו,

כשאנחנו מדברים על לחולל שינוי משמעותי בחינוך ולהשפיע באמת, עלינו להבין שטכניקות הן פתרונות “פלסטר” והעבודה חייבת להיות יותר רגשית, התנהגותית ומעמיקה שנוגעת בכל רבדי האישיות.

מערכת החינוך סובלת מעומס. עם מספרים אי אפשר להתווכח. המערכת של היום מאלצת את המורים בחינוך ה”רגיל” להתמודד עם אתגרים של החינוך המיוחד, כיוון שכל כיתה רגילה היום היא בעצם כיתה “מיוחדת".

בשנים האחרונות הובלתי, במסגרת פעילות המרכז, אלפי ילדים ונוער להצלחות לימודיות, רגשיות, חברתיות והתנהגותיות והכשרתי אנשי חינוך, מטפלים ומאמנים בשיטה. כדי לשבור את תקרת הזכוכית ולעזור לכמה שיותר ילדים ומשפחות רקמתי וארזתי עבורכם שנים של למידה בתחום החינוך והטיפול וניסיון רב מהשטח, לשיטה ייחודית, מובנית ופשוטה להבנה ויישום

קורס דיגיטלי ייחודי מסוגו של שעות תוכן ממוקדות שנבחרו בקפידה!

השיטה מותאמת לאתגרים של שנות האלפיים ועשרים ותקנה לכם ידע וכלים פשוטים להוביל את הילדים ובני הנוער של דור העתיד להצלחות ע”י תודעה אימון ותרגול פשוט. התכנית מאמנת את הילדים לשפר תפקודים ומיומנויות ללא שימוש בעזרים תרופתיים, אלא בהתאמה ליכולות של כל אחד ואחד על ידי תרגול ואימון בסיסי פשוט ובכך נותנת פתרון שורש.

השיטה מעניקה ידע, כלים ואסטרטגיות ייחודיות שעוזרות לילד לשפר פלאים את היחסים עם הסביבה, את הקשב והריכוז, את הביטחון העצמי שלו, את ההתנהגות שלו, הבנת מצבים חברתיים, הצלחותיו הלימודיות והכי חשוב השמחה הפנימית

הקורס מיועד

להורים/מטפלים/צוותי חינוך

מס' שיעורים

7

מס' סרטונים

34

משך קורס

6 שעות

קורס דיגיטלי ייחודי מסוגו של 6 שעות תוכן ממוקדות שנבחרו בקפידה!

למי הקורס מתאים?

כמה זה עולה לכם?

290 ₪ בלבד!

במקום 490₪

*קוד מוסד למורים בשנת שבתון 2524 (1ש״ש)

"כדי להשפיע על העולם צריך להשפיע על החינוך" אמר יאנוש קורצ'אק.

הצטרפו אלי ויחד נשפיע על עולם טוב יותר כי הילדים של היום זה המבוגרים של מחר.

*** קיימת אפשרות לרכישה מרוכזת לבתי ספר/מתנסים/עיריות/ארגונים במחיר מיוחד.

יש לכם עוד שאלות? צרו קשר במספר 077-6670597
או השאירו פרטים כאן

כדאי שתדעו ש...

שיטת חיוך היא שילוב של גישות מהפסיכולוגיה החיובית, תכנים אימוניים שתרגמתי והתאמתי לעולם הילדים, מיינדפולס, CBT, דמיון מודרך, עולם התת מודע, אסטרטגיות למידה מהחינוך המיוחד ועוד כלים נוספים שהוכנסו לארגז כלים אחד שנקרא חיוך – שיטה ייחודית וחדשנית ששמה את הילד במרכז, מנקה אותו מ”תוויות” ומאפשרת לו לעשות שינוי אמיתי בחיים שלו.

נק’ ההנחה בה דוגלת השיטה היא שבכל רגע נתון ניתן לעשות שינוי בחינוך ולהתפתח ולהתאים את החינוך לילד ולא את הילד לחינוך.

חינוך ב’שיטת חיוך’ מקנה לילדים כישורי חיים, וההצלחות הן לא רק בפן הלימודי אלא לחיים בכלל. 

“כל צעד קטן מוביל לשינוי גדול וכל הצלחה מולידה הצלחות רבות בדרך"

מה ילד צריך כדי לחוות הצלחה?

“ללמוד בחיוך”

המורה מעדכנת על תאריך הבחינה אבל תלמידים רבים אינם יודעים כלל איך ללמוד לבחינה. מכיתה א'-יב' מלמדים את הילדים כל כך הרבה ידע ותוכן ובוחרים עבורם מה ללמוד בעוד שמעולם לא למדו אותם כיצד ללמוד. בתכנית זו תלמדו אסטרטגיית למידה שונה וייחודית ותגלו את החסמים העיקריים שעוצרים את הילדים מלהתקדם בלמידה – התחושות שהן גורמות ללומד במהלך הלמידה והטיפול בהם.

“לתקשר בחיוך”

תלמדו ידע תאורטי ותרגילים פשוטים ופרקטיים לשיפור מיומנויות התקשורת. התרגילים הללו משפרים את היכולת להיות “כאן ועכשיו” ולנטרל “רעשים” סביבתיים, היכולת להישיר מבט לאחר בעת העברת תקשורת, מסייעת להעלאת הביטחון העצמי, משפרת את הקשב והריכוז ויכולת המיקוד לאורך זמן, מטפלת ב”התקפי זעם” ומלמדת לשלוט בהתפרצויות. כל אלו ועוד הן המפתח למערכות יחסים משמעותיות בחיים.

“לחיות בחיוך”

תכנית התנהגותיות קוגניטיבית שמתמקדת בהשגת מטרות: נבין למה חשוב בכלל להציב מטרות כדי לשאוף גבוה ולחוות הצלחות? מה אנחנו צריכים לעשות כדי להשיג את המטרות שלנו? מתכנית זו הילדים מקבלים כלים כיצד לעשות את הבחירות הנכונות ביותר עבורם ועבור הסביבה שלהם, לומדים להפעיל שיקול דעת ולא לפעול מתוך אימפולסיביות אלא לחשוב לפני מעשה, מהי אחריות ואיך לקחת אחריות. כל אלו משפרים את התפקוד העצמאי של הילד, את המוטיבציה של הילד להתאמץ כדי להשיג מטרות בחיים ולגדול להיות מבוגרים טובים יותר ושמחים יותר.

”הורות בחיוך”

כדי שהשינוי יושלם במלואו עלינו כאנשי מקצוע שעובדים עם ילדים לרתום גם את ההורים לתהליך. נבין מדוע חשוב לרתום את ההורים גם כן לתהליך? נכיר את הטעויות הנפוצות שהורים עושים: הפחתת ערך, כוחן של מילים וכוחו של תת המודע, נכיר 5 סוגי הורות מעכבת ומה הסכנה בהם, נבין מה מעכב אותנו מליצור תקשורת מקרבת עם ההורים ומה יעזור לנו ליצור אהדה עם כל הורה לשיתוף פעולה מיטבי עבור הילדים.

מתנות למצטרפים

הנחה של 20%

ברכישת ערכת קלפי האימון "הדרך אל האור" של שיר יהל מלווה תהליכי התפתחות והגשמה לילדים ומבוגרים, מגשרת ומטפלת זוגית. הקלפים חוויתיים, ציוריים ומעשירים את מפגשי האימון עם הילדים.

גישה לקבוצת פייסבוק סגורה

המצטרפים לקורס יקבלו גישה לקבוצת פייסבוק "מתייעצים בחיוך" בה ניתן לשאול שאלות, להתייעץ ולהנות מדינמיקה קבוצתית וחוכמת המונים.

קובץ אקסל מיפוי אישי

קובץ אישי שלי ככלי עבודה לזיהוי ומיפוי הצרכים של הילד/ה בפגישתנו הראשונה כבסיס לבניית תכנית עבודה מותאמת אישית.

עדכון גרסאות שוטף

נספחי תוכן המהווים תכנים משלימים לקורס בנושאים שונים הקשורים לחינוך והפתעות נוספות שיעודכנו בהמשך ויהיו זמינות ובלעדיות לרוכשים את הקורס.

יש לכם עוד שאלות? צרו קשר במספר 077-6670597
או השאירו פרטים כאן

אז מי עומדת מאחורי שיטת חיוך?

שמי מיכל אמטנאני, בעלת מרכז חיוך בפתח תקווה– מרכז ידע וכלים לחינוך, ואני מגדירה את עצמי בעיקר כיזמית ומנטורית לחינוך חדש. אני מרגישה בעיקר שהחינוך בחר בי ולא אני בחינוך ומאמינה באמונה שלמה שזו השליחות שלי בעולם.

כל השנים תמיד הייתי בלמידה. כל אתגר שהיה לי עם הילדים שלי הוביל אותי ללמוד עוד ועוד דברים בתחום החינוך. הניסיון האישי שלי, הידע שרכשתי והניסיון שקבלתי בדרך עם הילדים האישיים שלי ועם תלמידים שלי בתחום החינוך, הובילו אותי להקים את מרכז “חיוך”. הדבר בער בי מספר שנים, וכפי שאני מאמנת את תלמידי, ומחנכת את ילדי להציב מטרות ולהשיגן, אני משיגה את המטרה האישית שלי: לעזור למשפחות לחיות חיים טובים יותר.

אני יודעת ברמה האישית כמה הדרך לא פשוטה, כמה קשה לשמוע שהילד שלך “לקוי”, “חסר תקנה”, “לא מסתדר בחברה”, כמה זה יכול להשפיע על כל הבית, כמה מתסכל לראות שהילד שלך מתוסכל, חווה כישלונות בלימודים על אף שאת יודעת שהיכולות שלו גבוהות. אני מכירה באופן אישי את כל הקשיים בהתמודדות היומיומית כאמא, שרוצה את הכי טוב עבור ילדיה.

אני מודה על כל הקשיים הללו, משם צמחתי. משם הבנתי מה הייעוד שלי בחיים. האתגרים קיימים כל הזמן אך למדתי שאפשר גם אחרת.

בשנים האחרונות הובלתי, במסגרת פעילות המרכז, אלפי תלמידים להצלחה לימודית ולשיפור כישורים, תפקודים ומיומנויות חברתיות. בנוסף למענה שהמרכז נותן לילדים ונוער פיתחתי את הקורס הייחודי  "צועדים יחד מחינוך לחיוך" והכשרתי בשיטה מורות, מטפלים, הורים, פסיכולוגיות, גננות, מאמנים. לאור ההצלחה של הקורס הפרונטלי והקדמה של העולם שעובר לדיגיטל החלטתי להנגיש את הידע גם באון ליין.

הקמת המרכז היא סוג של שליחות עבורי אני גאה לשתף אתכם בהצלחתו ובהתפתחות המקצועית שלי. תמיד האמנתי שאפשר גם אחרת אבל היום אני לא רק מאמינה אני יודעת מהצלחות מוכחות בשטח. חשוב לי להפיץ את האור והידע, מה שנקרא "לזכות את הרבים" וכמה שיותר… אני אוסיף ואומר ב"צניעות" שהבנתי עד כמה הידע שיש לי חשוב שהוא צריך להגיע לכל בית בישראל ולכל מי שעוסק בחינוך ולא רק למי שקרוב למרכז.

מספרים על שיטת חיוך...

מיכל יקרה,
אני רוצה להודות לך על קורס נפלא, מלמד ומעשיר. קורס שנתן לי כלים טיפוליים פרקטים נוספים בעבודתי עם ילדים מכל הגילאים. כמו כן, נהניתי מאוד מהחיבור של הקורס אל התכנים שעוסקים בהורות ובכלל במטרתו העיקרית של כל אדם- להיות מאושר. השילוב במתן כלים טיפוליים לילדים ובמקביל כלים ישומיים בעבודה עם הורים ותקשורת איתם- שילוב מנצח ונותן בסיס טוב לעבודה טובה הן עם התלמידים והן עם ההורים.
ולסיכום דבריי, חייבת לשבח את דרך ההוראה הברורה שלך והנגשה שלך את התכנים באופן נעים ומובן לכול. פרט נוסף שלא ציינתי- ארגון וסדר באתר, מעולים! המצגות המלוות, הסרטונים שממחישים.. תענוג! ושוב תודה רבה🌸
דאלי אהרונוביץ
מייד לאחר שסיימתי לימודי NLP מאסטר רציתי להתמחות בילדים , חיפשתי הרבה אלטרנטיבות עד שפגשתי את מיכל מחיוך ומייד התאהבתי.
נרשמתי לקורס האינטרנטי ואני חייבת לציין שהקורס תרם לי המון. מיקד אותי ונתן פתרונות אני ממליצה בחום לכל אחד אם מהתחום וגם אם לא להקשיב לסרטונים.
מלי צברי
מיכל יקרה 💋😍
תודה על קורס מפרה בתוכן מעניין ופרקטי. באמצעות הכלים שקבלתי יודעת לזהות התנהגויות/ צורת ישיבה וכד של ילד אשר מעידות על קושי. לשים לב אם ילד פספס שלב בלמידה ולחזור אחורה בחומר שיחווה הצלחות. לשים לב אם יש מילה שאינה מובנת ואיך זה משליך על כל המקצוע. הפיכת יישום הנלמד לחוויתי ובכך לראות שהחומר אכן מובן 💋
תודה ענקית קורס פרקטי וחובה בעיני לכל הורה, מורה 💋
יפעת
נרשמתי לקורס מאמנים בחיוך מתוך מטרה להמשיך את ההתפתחות האישית שלי בתחום החינוך (מורה לחינוך מיוחד). הקורס מגוון ומעשיר, נותן כלים בתחום התקשורת עם הורים וילדים, נותן כלים ללמידה מגוונת, כלים להתמודדות עם התנגדויות בלמידה, תחושות ורגשות. ממליצה בחום!
אודליה עוזרי
מורה לחינוך מיוחד ומחנכת לבית ספר יסודי
בשבילי שיטת חיוך זו הבחירה ללמוד לא מתוך הכרח אלא מרצון. סיימתי תואר ראשון במסלול הדו חוגי במדעי החברה והרוח. אני עובדת כסייעת המשלבת תלמידי חינוך מיוחד בעלי תפקוד גבוה בכיתות רגילות ומשמשת כמתווכת, הן מבחינה תקשורתית והן מבחינה לימודית. ראיתי כי לעיתים שיטת הלימוד הנהוגה במערכת החינוך אינה מותאמת לכל אחד. הילדים נתקלים לעיתים בקשיים ולא תמיד יש להם את הכלים הנכונים להתמודדות, לכן חיפשתי תחום בו ישנו שילוב בין הניסיון הטיפולי והחינוכי שלי , כך הגעתי למרכז חיוך. בתור מנחה בשיטת חיוך יש לי את האפשרות להתאים את תהליך הלמידה או את התהליך ההתנהגותי לילד/ה שמגיעים אליי כך שיחוו הצלחות. ההצלחה חשובה לא רק לשם הציון אלא לבניית הביטחון כאדם בוגר, אופטימי, עצמאי השואף לבחון את גבול היכולת
יעל
בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה
שיטת חיוך עבורי זו בחירה מודעת להתחיל לבחור לראות את חצי הכוס המלאה בחיים. בתור הורה לשלושה מדהימים, מטפלת רגשית ומנחה בשיטת לחיות וללמוד בחיוך, אני מבחינה איך הכלים שמקנה השיטה מאפשרים לילדים ומבוגרים כאחד, להפסיק לחשוש מתקופת בית הספר, המורות ושיעורי הבית ולהתחיל ליהנות מתהליך רכישת הידע. בעיני, עלינו לשאוף ללמוד משהו חדש מידי יום ביומו! הקניית מיומנויות תקשורת ולמידה חיוביות לדור הבא כבר בגילאים צעירים, תוביל אותם להיות מבוגרים מוצלחים, מסופקים ומאושרים יותר. אליזבת היא גם בעלת חברה לייעוץ לפיתוח סטארטאפים – מתמחה בליווי תהליכי קבלת החלטות בארגונים. אימון עסקי ואישי למנהלים.
אליזבט
מאמנת ומרצה בשיטת פירסון - לגדל ילדים מנהיגים
שמי רימה ואני פסיכותרפיסטית הוליסטית. עיקר הפעילות שלי היא עם ילדים ובני נוער. כאשר היכרתי את מיכל ואת מרכז חיוך, שהיא מגדירה אותו כייעוד שלה לעזור לילדים הבנתי שזאת בדיוק הגישה שמתאימה לילדים. גישה בה מתרכזים בחיובי, בחוזקות , בכוחות הפנימיים שטמונים בכל אחד ודרך זה עוזרים להם להתגבר על הקשיים בדרך חוויתית ומעצימה ועם הרבה חיוך . זאת גישה שילדים מתחברים אליה בקלות ובטבעיות עם פנים לעתיד ומתן כלים פרקטיים ליישום בחיי היומיום. הרב קליבך אמר : “כל מה שילד צריך הוא מבוגר אחד שיאמין בו ” . במרכז חיוך כל ילד מקבל מבוגר כזה שגם מאמין בו וגם נותן לו כלים לחיים כי הכל מתחיל ברצון ואמונה!
רימה ליולקין
פסיכותרפיסטית הוליסטית, המשיכה לעבוד במרכז חיוך לאחר סיום הקורס
שמי בתיה סריקוב ואני רעיה, אמא ל5 בנים וסבתא עם אהבה אינסופית. מאסטרית ב NLP ילדים ונוער, מדריכת הורים ומטפלת EMP (שיטה ממוקדת לטיפול בחרדות). תמיד התעניינתי בנפש האדם בכלל, ובמהלך לימודי וההתפתחות האישית שלי הבנתי שיש לי חיבור מיוחד לעולם הילדים בפרט. כשהגעתי למרכז “חיוך” והוכשרתי בשיטה הופתעתי לגלות שיטה חדשנית וייחודית, שפישטה חלק לא קטן מכלים מעולם ה NLP, המעניקה לילדים ידע כלים איך ללמוד בהנאה ומתוך הבנה אמיתית וללא שינון, להציב מטרות ולחוות הצלחות, להתחבר לעצמם וליכולות שלהם, לשפר את הדימוי העצמי שלהם, לתרגל ולאמן את המוח לראות מחוץ לקופסה ולהתגבר על כל קושי בדרכם והכל בפשטות ובחיוך.
בתיה סריקוב
מאמנת , מאסטר בnlp, מטפלת בחרדות וטראומות בשיטת emp

נעים להכיר

שמי מיכל אמטנאני, נשואה לתומר ואמא לארבעה ילדים. עם בני הבכור זכיתי להכיר לראשונה את ההגדרה של ״מופרע קשב וריכוז״ ומיד אחריו כולם המשיכו ב״מסורת״.

אני באופן אישי, מעדיפה לקרוא לזה ״הפרעת קצב״.

תוכן אחרון

עקבו אחרינו

הוידיאו השבועי

יצירת קשר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן