טיפול רגשי למבוגרים

טיפול רגשי למבוגרים

אימון (קואוצ'ינג) למבוגרים

האושר שלנו הוא באחריותנו. לעתים אנו מבקשים מילדינו שייקחו אחריות. הידעתם? אחריות היא כאשר אני מודה שכל מה שקורה לי בחיים , לטוב ולרע, קורה בגללי. עכשיו בדקו: האם אתם לוקחים אחריות או מאשימים אחרים בכל מה שקורה לכם: את הבעל/ האישה? החברה? הילדים? הבוס בעבודה? החם/חמה? נאה דורש נאה מקיים! איך תדרשו מילדיכם משהו שאתם אינכם מקיימים?!

תכנית "לחיות בחיוך" לנשים, גברים או זוגות יחד להורות מיטיבה ולחיים מאושרים יותר לחיות בחיוך, זה להיות מאושר.

ברגע שתפסיקו להאשים אחרים תוכלו להתחיל בשינוי. הדוגמא האישית שתתנו לילדיכם תחולל שינוי גם אצלם. כל מה שקורה לנו בחיים הוא תוצאה של מעשים ובחירות שלנו בלבד.  בתכנית זו אתם ההורים תקבלו כלים כיצד לעשות בחירות נכונות עבורכם ועבור הסביבה שלכם, תוכלו לזהות התנהגויות שמקדמות אתכם לעבר המטרה ולשחרר את אלה שעוצרות אתכם . המטרה של כולנו היא להצליח בחיים, להסתדר עם הסביבה, להרגיש שייכות ובטחון, להיות מאושרים ולחיות חיים הכי טובים שאפשר. בתכנית זו תקבלו את הידע והכלים שיעזרו לכם לקלוע למטרה. כמה פעמים אמרתם לעצמכם: "אם רק אקנה אוטו חדש אהיה מאושר?"

"אם רק אזכה בלוטו אהיה מאושר?" "אם רק ארד במשקל אהיה מאושרת" "אם היא רק תסכים לצאת אתי אהיה מאושר". נכון, כל אלה בהחלט נותנים תחושה של אושר, אך זהו אושר רגעי.

במרכז חיוך תלמדו את המרכיבים הדרושים לאושר אמיתי.

הצלחה בחינוך הילדים היא כאשר הילד מחליט את הבחירות הנכונות עבורו עצמו ועושה את הדברים מתוך רצון שלו ולא כי ההורים/המורים או כל אחד אחר אמר לו מה לעשות. בתכנית זו ההורים ילמדו את חשיבות מתן חופש הבחירה לילד, מה שיחייב אותו לבחור באופן הטוב ביותר, ובכך יעצימו את הילדים. תכנית זו מציגה אור אחר על החינוך בכלל ועל ההתנהלות בבית כמשפחה בפרט.  אנו מאמינים שכל אדם הוא טוב בבסיסו ובהחלט ניתן ליישר גם עצים עקומים ביותר. אז אם גם אתם עשיתם כמה "טעויות" בדרך, בחיים בכלל ובחינוך הילדים בפרט, בהחלט ניתן לתקן. המפתח לשינוי בידיים שלכם חייגו עוד היום.

קראת והתחברת? נראה לך שאנחנו יכולים לעזור לילד/ה שלך? לעזור לך? מרכז חיוך מעניק לכל אחד ואחת את הטיפול המתאים בכל הנוגע לטיפול רגשי למבוגרים או הדרכת הורים לחינוך בחיוך בפתח תקווה והסביבה. לחצו כאן להשארת פרטים ליצירת קשר כאן או התקשרו 050-9409888 🙂

השארת תגובה

נעים להכיר

שמי מיכל אמטנאני, נשואה לתומר ואמא לארבעה ילדים. עם בני הבכור זכיתי להכיר לראשונה את ההגדרה של “מופרע קשב וריכוז” ומיד אחריו כולם המשיכו ב”מסורת”.

אני באופן אישי, מעדיפה לקרא לזה “הפרעת קצב.

תוכן אחרון

עקבו אחרינו

הוידיאו השבועי

יצירת קשר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן